Hotel Binkowski
PL

|

EN

rezerwuj

Strefa Wellness & SPA

Pełen relaks

Strefa Wellness

strefa wellness

Pełen relaks w Binkowki Resort

Zapraszamy do miejsca, w którym możesz pozwolić sobie na nieograniczony relaks i odprężenie. Basen, jacuzzi, grota solna i strefa saun - wszystkie te atrakcje zapewnią Ci rekreację oraz zdrową regenerację tak ciała, jak i ducha.

 

w ofercie znajdą Państwo

Basen z hydromasażem

Basen rekreacyjny z hydromasażem. Basen o wielkości 10x5m i głębokości 1.3m zapewni komfort dorosłym a brodzik dla dzieci tuż obok zapewni ciekawą i bezpieczną zabawę najmłodszym.

Jacuzzi

Dwa jacuzzi zapraszają do pełnego relaksu. Optymalna temeratura 32°C - 34°C i masaż wodny zapewniają relaks na najwyższym poziomie.

Grota solna

Grota solna - odetchnij jodem wprost z Kopalni Soli w Wieliczce. Solny wodospad wypełnia grotę minerałami, które mają pozytywny wpływ na zdrowie - szczególnie dróg oddechowych.

 

Świat saun

Skorzystaj ze Świata Saun, gdzie nasz Saunamistrz zadba o Twój komfort i wypoczynek.

 

Świat saun

Świat saun

Twój komfort po okiem Saunamistrza

Aromatyczna łaźnia parowa Unoszące się wraz z parą wodną olejki eteryczne inhalują oczyszczając drogi oddechowe. Temperatura między 40° a 50°C, a wilgotność 100%

Sauna InfraRed (podczerwień) zdrowa alternatywa dla osób z nadciśnieniem czy chorobą serca. Wpływa zbawiennie na szybszą regenerację organizmu po urazach kostno-mięśniowych. Temperatura 45°C-60°C

Sauna fińska – znana od ponad 2000 lat. Inhalowane w tracie seansu „Aufguss” olejki eteryczne wspomagają układ krążenia i oddechowy i termoregulację ciała. Temperatura 90°C a 100°C, a podczas seansów saunowych nawet powyżej 100°C!

Polecamy zdrowe orzeźwienie po saunie: grota z natryskami, kubeł z zimną wodą, lodospad i balia z wodą do schładzania. Zimny szok po seansie pozytywnie wpływa na jędrność skóry, poprawiając jej napięcie i elastyczność.

Strefa saun jest strefą nietekstylną - zgodnie z zasadami poprawnego saunowania. Hotel jest partnerem Polskiego Towarzysta Saunowego.

Noce saunowe

noce saunowe

Prowadzone przez Saunamistrza

Kolejna Noc Saun już 8 września! Gorąco zapraszamy!

W czasie spotkania profesjonalny Mistrz Saun przeprowadzi terapeutyczny seans "Aufguss" wywodzący się z kultury fińskiej, odpręża ciało i oczyszcza organizm. Starannie dobrane przez Mistrza eteryczne kompozycje zapachowe nigdy się nie powtarzają, dzięki czemu każda organizowana przez nas Noc jest unikatowa.
W trakcie Nocy Saunowej czeka na Państwa wiele różnorodnych atrakcji:
• 4 seanse w saunie fińskiej, w tym seans saunowy połączony z peelingiem
• Poczęstunek w formie owoców, warzyw, przekąsek oraz soków
Między seansami uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich atrakcji Strefy Wellness

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 21:00.
Koszt imprezy 70 zł/os

Ilość miejsc ograniczona. Impreza kierowana do par (kobieta + mężczyzna). Podczas nocy saun na terenie strefy wellness obowiązuje strefa nietekstylna.

Rezerwacja miejsc: 41 340 35 21 |  604 518 927

kup bilet
Noce saunowe dla Pań

Kobiece NOCE SAUNOWE

Prowadzone przez Saunamistrzów

Na kolejną Noc Saun dla Pań zapraszamy jesienią

Z myślą o Paniach przygotowaliśmy wieczór saunowy oparty na seansach aromatycznych oraz rytuałach saunowych pielęgnujących skórę.

W czasie spotkania profesjonalny Mistrz Saun przeprowadzi terapeutyczny seans "Aufguss" wywodzący się z kultury fińskiej, odpręża ciało i oczyszcza organizm. Starannie dobrane przez Mistrza eteryczne kompozycje zapachowe nigdy się nie powtarzają, dzięki czemu każda organizowana przez nas Noc jest unikatowa.

W trakcie Nocy Saunowej czeka na Państwa wiele różnorodnych atrakcji:
• 4 zróżnicowane seanse w saunie fińskiej, w tym seanse saunawe z rytuałami pielęgnującymi skórę.
• Poczęstunek w formie owoców, warzyw, przekąsek oraz soków
Między seansami uczestniczki mogą korzystać ze wszystkich atrakcji Strefy Wellness: basenu, jacuzzi, groty solnej oraz sali wypoczynku

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 21:00.
Koszt imprezy 70 zł/os

Ilość miejsc ograniczona. Impreza kierowana wyłącznie do kobiet. Podczas nocy saun na terenie Strefy Wellness obowiązuje strefa nietekstylna.

Rezerwacja miejsc: 41 340 35 21 |  604 518 927

Cennik Strefy Wellness


1 Godzina: 20 zł (karnet 10h = 150 zł)
Całodzienny: 50 zł
Dzieci do lat 15 – 50% ceny
Dzieci do lat 6 – bezpłatnie

Goście Binkowski Resort - bezpłatnie

justyna bielenda spa

SPA JUSTYNA BIELENDA

Choć przez chwilę bądź najważniejszy na świecie

SPA&WELLNESS JUSTYNA BIELENDA to sieć nowoczesnych salonów urody, które powstały z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna. Wierzymy, że troska o ciało przynosi spokój i harmonię.

Nasze usługi są tak wyjątkowe, jak ludzie którzy do nas przychodzą. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług jest autoryzacja profesjonalnych marek kosmetycznych, tj. Klapp czy marka kosmetyków naturalnych do twarzy i ciała - Bielenda. Każdego dnia dzielimy się energią, uśmiechem i dajemy radość tym, którzy jej poszukują. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – tacy właśnie jesteśmy!

Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj wizytę online na www.justynabielenda.pl

kup voucher
Salon fryzjerski

SALON FRYZUR

B-style Barbara Kożuch

Nasi profesjonalni styliści pomogą dopasować fryzurę, która najlepiej oddaje twoją osobowość, a przy tym zgodną z najnowszymi trendami. Pragniesz olśnić wszystkich gości w trakcie wesela czy wystawnego przyjęcia? A może chcesz wyglądać biznesowo i profesjonalnie w trakcie konferencji?Złóż wizytę w naszymsalonie, a stworzymy z twoich włosów prawdziwe dzieło sztuki!

Galeria zdjęć

Zobacz więcej zdjęć

serdecznie zapraszamy

do korzystania z naszej oferty wellness
w nastepujacych dniach i godzinach:

Poniedziałek-piątek: 07:00-22:00

Sobota: 07:00-22:00*

Niedziela: 9:00-21:00

* w soboty, w które będziemy organizować Noce Saun, strefa będzie czynna w godzinach od 10:00 do 21:00.

Strefa jest także dostępna dla Gości spoza hotelu w tych samych godzinach.

Rezerwuj online

Przyjazd:

Wyjazd:

sprawdź dostępność
newsletter

Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego newslettera

facebook