Hotel Binkowski
PL

|

EN

rezerwuj

Gastronomia

Pełnia smaku

Restauracja glamour

RESTAURACJA GLAMOUR

Wyrafinowany smak i dbałość o szczegóły

Mieszcząca się w Hotelu Binkowski**** elegancka restauracja à la carte Glamour to miejsce, które zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. To tu nasz Szef Kuchni serwuje dania z całego świata każdorazowo przygotowywane z dbałością o najmniejszy detal, a nienaganna obsługa zapewni Gościom mile spędzony czas.

Restauracja dworek binkowski

RESTAURACJA DWOREK BINKOWSKI

Pełen koloryt polskiej kuchni

Restauracja Dworku Binkowski*** prezentuje od najlepszej strony dania kuchni staropolskiej i regionalnej. Nasi Goście mogą wybierać spośród najsmaczniejszych polskich potraw przygotowanych pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni. Przepiękna sala balowa wchodząca w skład obiektu sprawia, że jest to miejsce doskonałe zarówno na obiad w rodzinnym gronie, jak i wystawne wesele.

Obsługa bankietów i konferencji

Obsługa bankietów i konferencji

Dla Gości, którzy chcą zorganizować przyjęcie, bankiet czy wesele, przygotowano dedykowane sale Silver, Gold , Patio w HOTELU BINKOWSKI**** oraz Salę Balową w DWORKU BINKOWSKI***. W ramach tej oferty organizatorzy przyjęcia mogą wybrać własne menu.

Wyśmienita kuchnia w otoczeniu natury

Wyśmienita kuchnia w otoczeniu natury

W okresie letnim polecamy korzystanie z Ogrodu Wakacyjnego, gdzie na łonie natury uraczymy Cię wyśmienitymi potrawami prosto z grilla. Kompleks składa się z jednej głównej altany (na 120 osób), sześciu mniejszych (mieszczących od 20 do 50 osób) oraz Baru Leśnego.

Zobacz galerię zdjęć
Rezerwuj online

Przyjazd:

Wyjazd:

sprawdź dostępność
newsletter

Zapraszamy i zachęcamy do zapisania się na listę adresatów naszego newslettera

facebook